Prekių sąrašas pagal gamintoją Walltastic

Foto tapetai vaikams Walltastic. Sveiki atvykę į „Walltastic“, tarptautinę vaikų kambarių dekoravimo rinkos lyderę, siūlančią fantastišką unikalių, įdomių ir labai detalių dizainų asortimentą.  „Walltastic“ freskos yra sienų dangos, padengiančios sienos plotą iki 243,84 cm x 304,80 cm. Kiekviena freska yra sudaryta iš atskirų dalių, todėl ji yra lengvai pritaikoma ir lanksti, atsižvelgiant į tai, kiek vietos reikia uždengti, ir pateikiama dovanų dėžutėje, supakuotoje panašiai kaip tapetai.

„Walltastic“ kambario dekoro rinkiniai yra nuimami ir keičiami, todėl per kelias minutes galite pakeisti bet kurį miegamąjį, vaikų darželį ar žaidimų kambarį. Mūsų lipdukai gali būti klijuojami ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant sienas, duris ir baldus. Kiekvienoje pakuotėje yra 6 lipdukų lapai, kurių kiekvienas yra  34 cm x 46 cm, 0,34 m x 0,46 m dydžio. tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tegul prasideda linksmybės.


„Walltastic“ sienų lipdukai yra nuimami ir keičiami, todėl per kelias minutes galite pakeisti bet kurį miegamąjį, vaikų darželį ar žaidimų kambarį. Mūsų lipdukai gali būti klijuojami ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant sienas, duris ir baldus. Kiekvienoje pakuotėje yra 3 lipdukų lapai, kurių matmenys yra  34 cm x 46 cm, 0,34 m x 0,46 m. tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tegul prasideda linksmybės.


„Walltastic“ dideli sienų lipdukai yra nuimami ir keičiami, todėl per kelias minutes gali pakeisti bet kurį miegamąjį, vaikų darželį ar žaidimų kambarį. Kiekvienoje pakuotėje yra 3 lakštai, sudarantys vieną didelį simbolių lipduką, kurio aukštis iki maždaug 122 cm , taip pat yra 1 šviesos jungiklio lipdukas, 1 pritaikomas durų lipdukas ir papildomi teminiai lipdukai. Šiuos lipdukus galima klijuoti ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant sienas, duris ir baldus, tiesiog nulupkite ir klijuokite, leiskite linksmybėms prasidėti.


„Walltastic“ 3D „Pop Out“ sienų dekoravimas yra jaudinantis ir unikalus asortimentas, kuris paverčia bet kurį miegamąjį, žaidimų kambarį ar žaidimų kambarį. Kiekviename rinkinyje yra labai išsami nugaros scenos apimtis, kurios matmenys yra maždaug 4 pėdos x 5 pėdos, ir yra 3 plokštės, 8 lapai 3D elementų, kuriuos reikia surinkti, 1 ritinys dvipusės juostos, kad būtų galima visiškai sumontuoti, ir žingsnis po žingsnio instrukcijų vadovas. Kodėl gi ne suprojektuoti ir sukonstruoti savo veiksmo kupiną sceną. Sukurkite galutinį wow faktorių. Tegul prasideda 3D linksmybės.

Daugiau
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
  • 59.00 € Yra sandėlyje
    Išpardavimas!

    Foto tapetai vaikams Walltastic - Fifi. Nuostabus vabaliukų pasaulis kaip ant delno! Paverskite savo vaiko kambarį ar miegamajį įdomiu ir spalvingu su aukštos kokybės Walltastic foto tapetais. Klijavimo instrukcija - video

    59.00 €
    Yra sandėlyje
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko