Vaikams iki 3 metų
Viskas Vaikams iki 3 metų

Vaikams iki 3 metų Yra 15 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų
 • 13.99 € Yra sandėlyje

  Vėžliukas.Padeda jūsų mažyliui vystyti sekimo įgūdžius, rankų ir akių koordinacija ir motorinius įgūdžius.

  13.99 €
  Yra sandėlyje
 • 12.99 € Yra sandėlyje

  Žirafa. Iš viso 40 melodijų. Klausykitės muzikos su šviesa. Žirafa su ratukais, gali riedėti.

  12.99 €
  Yra sandėlyje
 • 11.99 € Išparduota

  Fisher Price Linksmoji kirmelytė. Naujas būdas žaisti jungiant elementus. Linksmoji kirmelytė susideda iš šešių segmentų, kurie gali būti sujungti bet kokia tvarka – ir tai atlikti visai nesudėtinga. Kirmelytė padeda vystyti rankų miklumą ir judesių koordinaciją.

  11.99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 25.00 € Išparduota

  Fisher Price Laugh & Learn Pianinas. Šuniuko Pianinas yra Fisher Price Laugh & Learn mažasis personažas šviečiančia nosim ir keturiais šviesiančias klavišais, kad būtu smagu mokintis muzikos!. Pianino dydis tinka neštis ji kartu su savimi!

  25.00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 21.43 € Yra sandėlyje

  Tomy Wacky Racers Mašinėlių Lenktynės. Wacky Racers iš Tomy leidžia jūsų vaikui pradėti lenktynes su trenksmu! Lenktininkai turi būti įdėti į starto liniją, todėl įsitikinkite, kad automobiliai yra sustatyta apačioje, ir tada bac per skylę su plaktuku!

  21.43 €
  Yra sandėlyje
 • 3.99 € Yra sandėlyje

  Playskool Statinėlių Dėlionė. Aštuonių dalių komplektas keturių spalvų, leidžia mažyliui sukrauti bokštą arba sudėti vieną kitą. Padeda lavinti formų ir spalvų pažinimą.

  3.99 €
  Yra sandėlyje
 • 16.99 € Yra sandėlyje

  Fisher Price kolekcija " Statyk ir stebink". Trijų automobiliukų rinkinys. Automobiliukai 3 skirtingų dydžių, susikrauna į piramidę.  

  16.99 €
  Yra sandėlyje
 • 6.99 € Yra sandėlyje

  Fisher Price kolekcija " Statyk ir stebink". Pradinis kolekcijos rinkinukas: banginis ir 2  ryškiaspalvės kaladėlės. Gyvūnėlių viduje yra barškantys žirniukai. Kaladėlės statomos ant mažojo gyvūnėlio. Šį pradinį rinkinuką  galima naudoti su kitais šios kolekcijos žaislais.

  6.99 €
  Yra sandėlyje
 • 12.99 € Išparduota
  Išpardavimas!

  Fisher Price Twirl & Swirl Spinner Žaislas. Šis "medis" turi prisisiurbianti pagrindą kad lengvai prisitvirtintų prie bet kokio lygaus paviršiaus, pavyzdžiui maitinimo kėdutės padėklo. Kai medis sukasi , trys draugiški gyvūnai - beždžionė, pingvinas, drugelis taip pat sukasi savarankiškai. Pingvino viduje yra barškutis

  12.99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 8.99 € Yra sandėlyje

  My Mini Town žaislas su šviesomis ir garsais. Lengva žaisti ir mokytis! Abėcėlės, skaičių, spalvų ir formų atmažinimas (Anglų kalba). Draugiški veikėjai su mirksinčiais mygtukais. Smagios melodijos ir garsiniai efektai.

  8.99 €
  Yra sandėlyje
 • 18.99 € Yra sandėlyje

  Daugiau nei 40 dainų ir veiklų su animaciniu šuniuku padės vaikui tyrinėti formas, spalvas, skaičius ir dar daugiau! Veidas šviečia ir burna dainuoja kai šuniukas žaidžia su Jūsų vaiku!

  18.99 €
  Yra sandėlyje
 • 14.99 € Yra sandėlyje

  Ragina kūdikį sužinoti apie veikėjus, jiems vartant puslapius. Daug įdomių garsų ir dainų, kad anksti suprastumėte skaičius ir gyvūnus. Tai ideali knyga jūsų kūdikio bibliotekai(Anglų kalba)

  14.99 €
  Yra sandėlyje
 • 9.99 € Išparduota
  Išpardavimas!

  Mažas mielas garvežiukas pripildytas rutuliukų kurie šokinėja ir vartosi kai jis važiuoja. Daug spalvų ir veiksmo. Žaislas skatina motorinių įgūdžių, pojūčių, vaizduotės vystymąsi. 

  9.99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 35.99 € Yra sandėlyje

  "Zebra" vaikštynė yra pirmasis draugas, kurio norėsite savo mažyliui! Ši Zebra vaikštynė yra pilna užsiėmimų, praktinė veiklos sėdint kūdikiui. Jūsų kūdikis gali pasukti knygos puslapį arba paspausti "Light-up" mygtukus, kad išgirstu visus "ABC" ir "123" per dainas ir frazes (anglų kalba)!

  35.99 €
  Yra sandėlyje
 • 11.99 € Yra sandėlyje
  Išpardavimas!

  Mega Bloks Disney Rinkinys, 13 detalių - Winnie The Pooh arba Princess

  11.99 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų