Prekių sąrašas pagal gamintoją Tomy

Daugiau nei 80 metų Tomy žaislai džiugina vaikus ir tėvus visame pasaulyje. "Tomy" prekės ženklas tapo sinonimu su kokybe, žaidimo verte ir naujovėmis. Tomy yra Japonijos kompanija, įsteigta 1924 metais.

„Tomy“ visame pasaulyje parduoda daugybę produktų, įskaitant kūdikių ir ikimokyklinio amžiaus žaislus, kūdikių monitorius , mechaninius ir elektroninius žaidimus, plataus vartojimo elektroniką, vaikų meno ir amatų gaminius bei daugybę žaislų, tinkančių mergaitėms ar berniukams. Jie gamina didelį „ Disney“ , „ Pokémon“ ir „ Thomas the Tank Engine“ prekių pasirinkimą.

Daugiau
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 18.99 € Išparduota
  Išpardavimas!

  Tomy Aštuonkojai, spalvingas, plūduriuojantis vonios žaislas. Aštuonkojų mamytė veikia kaip puodelis pilstymui o jos 8 mažyliai gali prilipti prie vonios ar sienų plytelių. Video nuoroda

  18.99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 15.40 € Yra sandėlyje

  Tomy Plaukiantis Šuniukas. Mielas šuniukas ir kamuolys plaukia vandeniu. Traukti kamuolį nuo šuniuko ir stebėti, kaip jis plaukia per vandenį norėdamas sugauti jį. Puikiai tinka mokytis ir suvokti priežastis ir pasekmes. Nereikia baterijų.

  15.40 €
  Yra sandėlyje
 • 19.00 € Išparduota

  Tomy Starlight Dreamshow migdukas.Video nuoroda

  19.00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 21.43 € Yra sandėlyje

  Tomy Wacky Racers Mašinėlių Lenktynės. Wacky Racers iš Tomy leidžia jūsų vaikui pradėti lenktynes su trenksmu! Lenktininkai turi būti įdėti į starto liniją, todėl įsitikinkite, kad automobiliai yra sustatyta apačioje, ir tada bac per skylę su plaktuku!

  21.43 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų