Informacija

Specialūs pasiūlymai

Autoreikmenys
Autoreikmenys

Autoreikmenys Yra 23 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 21 iš 23 dalykų
 • 8.40 € Išparduota

  Automobilinė Pakaba Drabužiams Medžio Imitacija

  8.40 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 21.72 € Išparduota

  Automobilinė Elektrinė Pompa 12V

  21.72 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 20.85 € Yra sandėlyje

  Ratų Grandinės 2vnt.

  20.85 €
  Yra sandėlyje
 • 2.61 € Yra sandėlyje

  Oro gaiviklis  automobiliui INTENS supreme Kvapais: vandens, citrinos, vanilės, black, antitabakas, naujo automobilio

  2.61 €
  Yra sandėlyje
 • 2.90 € Prekė su papildomais pasirinkimais

  Oro gaiviklis automobiliui INTENS purškiamas Kvapais: vandens, vėjo gaiva, vanilė-cinamonas, black.

  2.90 €
  Į krepšelį Daugiau
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 5.50 € Yra sandėlyje

  Žibintas LED pakabinamas su magnetu  (24LED žibintas, 3LED žibintuvėlis)

  5.50 €
  Yra sandėlyje
 • 4.50 € Yra sandėlyje

  Disney automobilinės užuolaidėlės nuo saulės 2vnt.

  4.50 €
  Yra sandėlyje
 • 13.99 € Yra sandėlyje

  Lindam automobilio sėdynės nugarėlės apsauga, sėdynės-vežimėlio daiktų krepšys, padeda užtikrinti saugumą, komfortą ir patogumą kelyje.

  13.99 €
  Yra sandėlyje
 • 13.50 € Išparduota

  Diono kelioninis automobilinis kūdikio maisto buteliuko šildytuvas. Sušildo beveik 50% greičiau nei kiti panašūs prietaisai. Tinka daugumai buteliukų formų. Dėka priglundančio neopreno ir unikalaus šildymo elemento buteliukas šyla tolygiai. Turi sumontuota apsaugą nuo perkaitimo. Telpa puodelių laikiklyje arba tvirtinasi prie prietaisų skydelio.

  13.50 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 12.99 € Yra sandėlyje

  Automobilio sėdynės atlošo apsauga su 7 skirtingo dydžio kišenėmis daiktams susidėti. Gaminys atsparus vandeniui, patogus naudoti ir lengvai pritvirtinamas.

  12.99 €
  Yra sandėlyje
 • 7.99 € Yra sandėlyje

  Automobilio sėdynės atlošo apsauga su kišene daiktams susidėti. Gaminys atsparus vandeniui, patogus naudoti ir lengvai pritvirtinamas.

  7.99 €
  Yra sandėlyje
 • 14.99 € Yra sandėlyje

  Tėvai gali apsisaugoti nuo automobilio sėdynių apmušalų sugadinimo su šiomis Munchkin Deluxe sėdynių apsaugomis. "Grime Guard ™" audinys lengvai valomas ir apsaugo nuo vandens ir purvo. Kelionės tiesiog būna sklandesnės, kai tėvai gali atsipalaiduoti, žinodami, kad jų sėdynės yra apsaugotos nuo neramių mažylių kojų.

  14.99 €
  Yra sandėlyje
 • 32.50 € Yra sandėlyje

  Diono sėdynės apsauga Complete užtikrina visas sėdynės apsaugos funkcijas. Aukšto slėgio putplastis užtikrina tvirtą ir stabilų paviršių, kuris yra idealus, kad būtų išvengta sunkių automobilio sėdynių pažeidimų. Kietas korpusas užtikrina ilgaamžiškumą ir yra suderinama su visomis kūdikių automobilinėmis kėdutėmis ir ISOfix sistema.

  32.50 €
  Yra sandėlyje
 • 19.00 € Išparduota

  Diono sėdynės apsauga, pagamintas iš aukšto tankio putų, užtikrina aukščiausią interjero odos ir apmušalų apsaugą. Tvirtas paviršius apsaugo nuo stipraus automobilio sėdynių subraižymo o neslystantis pagrindas sumažina judesi. Suderinama su visomis kūdikių automobilinėmis kėdutėmis ir ISOfix sistema.

  19.00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 17.99 € Išparduota

  "Diono Super Mat" automobilio sėdynės apsauga skirta apsaugoti apmušalų, odinių sėdynių pagrindą nuo dėvėjimosi, kurį sukelia vaikiškos automobilių kėdutės. Naudojama "PentaLock" technologiją su 5 sluoksniais, didelio tankio putplasčio pagrindu, paskirsto automobilio kėdutės svorį ir apsaugo jūsų sėdynės apmušalus nuo pažeidimų.

  17.99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 19.99 € Išparduota

  "Diono Super Mat Delux" automobilio sėdynės apsauga skirta apsaugoti apmušalų, odinių sėdynių pagrindą nuo dėvėjimosi. Naudojama "PentaLock" technologiją su 5 sluoksniais, didelio tankio putplasčio pagrindu, paskirsto automobilio kėdutės svorį ir apsaugo jūsų sėdynės apmušalus nuo pažeidimų. Dėl papildomo patogumo, priekinėje apsaugos dalyje yra nuimamas...

  19.99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 25.00 € Išparduota

  "Diono Ultra Mat" automobilio sėdynės apsauga skirta apsaugoti apmušalų, odinių sėdynių pagrindą nuo dėvėjimosi, kurį sukelia vaikiškos automobilių kėdutės. Naudojama "PentaLock" technologiją su 5 sluoksniais, didelio tankio putplasčio pagrindu, paskirsto automobilio kėdutės svorį ir apsaugo jūsų sėdynės apmušalus nuo pažeidimų.

  25.00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 14.99 € Yra sandėlyje

  Universalus dizainas suteikia du apsaugos lygius. Pirmoji užuolaidėlė užtikrina dalinę apsaugą, mažina blizgesį ir filtruoja UV spindulius. Antra užuolaidėlė veikia kaip juoda spalva, visiškai blokuoja saulę. 43,3 cm pločio, ilgis reguliuojamas. Susitraukia paspaudus mygtuką.

  14.99 €
  Yra sandėlyje
 • 9.97 € Išparduota

  Safety First Deluxe užuolaidėlės suteikia vaikui apsaugą nuo saulės spindulių. Komplekte 2 vnt.. Užuolaidėlės lengvai prisitvirtina prie bet kokio automobilio lango dviem būdais ir susitraukia paspaudus mygtuką.

  9.97 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 10.99 € Išparduota

  Ištraukiamos užuolaidėlės kurios blokuoja saulės spindulius ir mažina akinimo efektą. Užuolaidėlės atsitraukia vieno mygtuko paspaudimu. Lengvai pritvirtinamos prie lango su stipriais siurbtukais.

  10.99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 16.99 € Yra sandėlyje

  Diono Grip It Autobilio Sėdynės Apsauga padeda išvengti saugos sėdynių slydimo ir automobilių sėdynių nusidėvėjimo. Puikiai tinka odos ar audinio interjerui. Tinka visoms kūdikių automobilių sėdynėms. Plaunamas. Suderinama su ISOFIX.

  16.99 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 21 iš 23 dalykų